BLOG

Zde si můžete přečíst aktuality z oblasti likvidace škod a risk managementu.

 

 

Bezpečné vozidlo aneb co je dobré vozit v autě

Počínaje prvním říjnem začala platit nová vyhláška ministerstva dopravy týkající se kromě jiného také povinné výbavy vozidel.

Jak se chovat při dopravní nehodě

Každý den cestujeme do svého zaměstnání, vezeme děti do školy, jedeme na výlet či na nákup. A pak stačí zlomek sekundy a můžeme se stát svědky či dokonce účastníky dopravní nehody.

Jak připravit auto na zimu

Rok se s rokem sešel, a i když to právě venku vypadá, jako by se mělo každou chvíli vrátit léto, nenechte se uchlácholit počasím a myslete na předsezónní údržbu svého vozu už teď.

Nenechte šikanovat své dítě

Jinakost. To je hlavní důvod, proč děti šikanují. A je jedno, čím se jejich vrstevník liší, jestli se vymyká temperamentem, koníčky, dosti často vzhledem – a někdy k tomu stačí obyčejné brýle.

Jak přežít v přírodě

Romantika nebo noční můra? Záleží, jak se k tomu postavíš. Co dělat, když se ztratíš v lese a musíš tam strávit noc?

7 fakt a mýtů o letních bouřkách

Asi každého z nás někdy zastihla bouřka v přírodě. Známe však základní bezpečnostní zásady, které je třeba dodržovat?

5 tipů, jak přežít extrémní vedra

V posledních dnech rtuť teploměru neklesá pod 30 stupňů Celsia. Jak z extrémního horka vyváznout bez přehřátí organismu, úpalu nebo úžehu? Stačí se držet několika osvědčených zásad.

Travelhacking: fenomén, co okouzlil svět

Travelhacking znamená umění cestovat levně, pohodlně a zábavně. Kdo by to nechtěl umět? Poradíme vám nejrůznější vychytávky, díky nimž si zbytek letošních prázdnin vychutnáte na maximum. Bez problémů a bez nehod.

Iveta Syková: Že jsem stoprocentní kliďas bych netvrdila

Směje se při rozhovoru energická kolegyně Iveta. Dodává, že během prvního roku na pozici likvidátor junior prošla částečnou proměnou. Snaží se na věci dívat s nadhledem, ale zároveň být zákazníkům maximálně nápomocná.

Adresa kanceláře

Škrobárenská 502/1
617 00 Brno-Trnitá
Česká republika

Kontaktujte nás

Mohlo by vás zajímat