Tým společnosti CONTIN

Ladislav Burian
Ladislav Burianjednatel společnosti
Hnacím motorem CONTINU je to, že chceme dělat věci odlišně, než bylo v branži doposud zvykem. Snažíme se vcítit do konkrétní situace zákazníka a ke každému případu přistupovat individuálně. Potenciál společnosti vidím v dobře fungujícím pracovním týmu odborníků – rád bych vám představil alespoň některé z nich.
JUDr. Alena Tomková
JUDr. Alena Tomkoválikvidátor senior
Velmi oceňuji možnost vlastním úsilím ovlivnit dynamiku a proces řešení pojistných událostí. Oddělení likvidace škod se snaží profesionálně a s velkým nasazením pomáhat poškozeným při řešení jejich pojistných událostí tak, aby partnerům společnosti CONTIN mohly být poskytovány fundovaně zpracované výsledky šetření.
Ing. Jiří Vysočan
Ing. Jiří Vysočanvedoucí oddělení likvidace škod pro Allianz pojišťovnu
Když se řekne CONTIN, vybavím si vzdělávání, znalosti a praxi. Tato společnost je pro mě velmi atraktivní, protože působí v oboru, který vnímám jako potřebný a dobře jej znám. Potenciál CONTINU spatřuji v jeho veskrze prozákaznicky orientovaném přístupu a neustálém zjednodušování interních procesů.
Ing. Marie Slámová
Ing. Marie Slámováředitelka pobočky Brno
CONTIN je moderní a dynamicky rozvíjející se firmou, s jejíž filosofií se ztotožňuji. Snažíme se neustále zvyšovat kvalitu našich služeb a našim zákazníkům poskytnout dokonalou péči. Pokračuji v práci, které se věnuji téměř celý svůj profesní život. Jsem ráda, že mohu své zkušenosti předávat dále a zároveň se sama neustále učit novým věcem.
Ing. Pavel Sidora
Ing. Pavel Sidoralikvidátor senior
Firma s jasnou vizí – tím je pro mě CONTIN. Oceňuji, že zde mohu uplatnit své zkušenosti a dovednosti z oboru stavebnictví. Každý jednotlivý zaměstnanec je ve své oblasti odborníkem na slovo vzatým. Nejsme zde každý sám za sebe, dokážeme táhnout za jeden provaz a společně dosahujeme skvělých výsledků.
František Smutný
František Smutnýlikvidátor senior
Společnost CONTIN je dynamickou a stabilní společností působící na českém pojistném trhu. Dovoluje mi zdokonalovat mé dlouholeté znalosti a zkušenosti, které jsem získal jako likvidátor pojistných událostí. Svým partnerům nabízíme kvalifikované a profesionální služby při likvidaci pojistných událostí.

Adresa kanceláře

Škrobárenská 502/1
617 00 Brno-Trnitá
Česká republika

Kontaktujte nás

Mohlo by vás zajímat